Vb.net Bunifi Skin Formları
Vb.net Bunifi Skin FormlarıBunifi framework projeye ekleme
Sponsor Alanı

Vb.net Bunifi Skin Formları | Bunifi skin .net tabanlı yazılımlar için geliştirilmiş bir görsel arayüz framework’üdür.Bu framework sayesinde Form tasarımı yaparken kullanabileceğiniz butonlar groupboxlar mevcuttur . Renkler üzerinde oynama yapabilir buton textbox gibi nesnelere daha çok görsel özellik verebilirsiniz .

Vb.net Bunifi Skin Formları

Bunifi skin farkı :
Bunifi skin normal componentlerden farklı olarak .com component veya bir class olarak değil .net component olarak içeri aktarılır ve toolbox içerisine nesnelerin eklenmesini sağlar .Bunifi skinden bir toolbox görüntüsü :

Bunifi toolbox içerisine eklenen nesneler
Sponsor Alanı

Bunifi Skin vb.net içerisinde neler yapabilir ? Bir kaç görsel ile tanıtalım .

bunifi ile yazılan bir login ekranı

Form Tasarımları

bunifi framework ile yapılan form 1
bunifi framework gui tasarımı
bunifi form arayüzü

Bunifi Framework Nasıl Kullanılır ?

“Tools >Choose Toolbox item > .Net Component > Add File > Bunifu_UI_v1.52.dll”  Bu yoldan dosya seçilir ve proje build edilir . Ardından nesneler toolbox içerisine yüklenecektir .

Bunifi Framework Nerden İndirebilirim ?

Resmi sitesinden deneme sürümünü yükleyebilirsiniz . Full sürümü kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçip hem bu konuda yardım alabilir hemde cracklı sürümü edinebilirsiniz . Yorum yapanlara mail ile gönderilecektir .

Sponsor alanı

23 YORUMLAR

  • Merhaba ,
   Talebiniz üzerine istediğiniz mail adresine gerekli dosya ve anlatım videosunu gönderdim iyi çalışmalar dilerim .

  • Merhaba,
   öncelikle ilginiz için teşekkür ederim . Vb.net skinlerini barındıran .net componentleri mail adresinize gönderdim iyi çalışmalar .

  • Merhaba ,
   videolu anlatım ve gerekli dosyaları mail adresinize gönderdim iyi çalışmalar dilerim .

  • Merhaba ,
   elimizden geldiği sürece bu konudaki yeniliklerden sizleri haberdar edeceğiz . İlginiz için teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz .

  • .net tabanlı olan tüm projelere dahil edip kullanabilirsiniz . Visual componentleri ile c# componentleri birlikte kullanılabilir .

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!