Twitter’da canlı yayın dönemi resmen başladı !

Facebook ile aradaki farkı açmamakta kararlı olan Twitter, artık resmen canlı yayın desteğini vermekte. Twitter üzerinde de artık canlı yayın yapılabilecek !

Periscope ile başlayan bu canlı yayın zımbırtısı görülen o ki insanların çok hoşuna gitti. Sevgilisi için kendini vuran insanlardan tutun da evlilik teklifi eden, korku şakaları yapan, yada bir gökdelenden aşağı atlayan insanlara kadar çok değişik görüntüleri ortaya çıkaran bu canlı yayın şeysi sosyal medya yazılımlarına büyük bir katlı sağladı.

Twitter üzerinden canlı yayın nasıl yapılır ?

Tweet atmak için girdiğiniz yere girin ve  sağ alt köşedeki CANLI ikonuna tıklayın. Daha sonra periscope uygulamanız yoksa indirip yetki verin. Var ise direk onay verin canlı yayını ekrandaki yönergeleri takip ederek başlatabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir