Ana sayfa HEPSİ Twitter Video Yeniliği

Twitter Video Yeniliği

26
0

Twitter’da video yeniliği duyruldu. Herkesin 140 saniyelik video oluşturup paylaşılabilecek. , Twitter’da içerik oluşturan ünlü kişilerin hayranları ile etkileşimini sağlamak ve kitlelerini korumalarına yardımcı olacak yeni bir uygulama geliştirdi.
Uygulamanın adı ise “Twitter Engage”.İçerik oluşturan ve kitleler üzerinde etkileri olan isimlerin, etkileşimlerini daha kolay takip etmelerini,attıkları tweet’lerin nasıl
etki yarattığını öğrenmelerini sağlayacak


Twitter’da etkili isimler arasından seçilenler, uygulama sayesinde doğrudan içeriklerini yükleyip bundan bir gelir elde edebilecek.

 Vine aynı zamanda Twitter’ın “Amplify Open” programıyla Vine üzerinde para kazanma fırsatlarını da araştırıyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleMicrosoft uLink Projesi
Sonraki makaleInstagram’a Çeviri Düğmesi
Kahramanmaraş 'ta doğdum. ilkokul , orta okul ve lise eğitimimi burada aldım . 4 yıldan bu yana programlama dilleri üzerine çalışmaktayım . Asıl ilgi alanım kriptoloji ve execute in memory üzerinedir . Çocuk yaşlarımda bilgisayara olan merakımı geliştirdim , oyun oynamaktan çok oyun yapmaya heveslendim .2013 yılında yapay zeka ve Java S üzerine çalıştım . Şimdi ise tersine mühendislik , programlama ve şifreleme bilimi üzerinde durmaktayım . İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Eğitim Teknolojileri Eğitimi okumaktayım. -"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!