Opera güç tasarrufu ve reklam engelleyici özelliği

Opera güç tasarrufu ve reklam engelleyici özelliği hizmete giriyor

İnternet kullanımının son derece yaygınlaştığı şu zamanlarda internet tarayıcıları arasındaki rekabet bizleri oldukça memnun ediyor. Çeşitli kullanım çeşitlerine göre insanlar farklı internet tarayıcıları arayışında girmekte haklı. Kimi tarayıcılar güvenlik ile ön plana çıkarken kimisi ise hız için çalışmalar yapıyor. Hepsini bir araya toplamak tabiki iyi ama bunun da bir dezavantajı bulunuyor. Konumuz başlıkta olduğu gibi GÜÇ TASARRUFU

Opera Web Browser

Son zamanlarda rakipleri ile arayı açan Opera, şu sıralar dizüstü bilgisayarlar için güç tasarrufu modunu etkinleştirme çalışmaları yapıyor. MAC ve WINDOWS işletim sistemlerinin son zamanlardaki gözde tarayıcısı olan Opera, benimde kullanmakta olduğum bir tarayıcı. Sade ve işlevsel özellikleri bulundurması bu konudaki en dikkat ettiğim özelliği. Bunun yanı sıra kullanmış olduğum dizüstü bilgisayarın şarj süresini olumlu etkileyecek girişimlerde bulunması, Opera ile devam etmem için tatmin edici bir sebep.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir