Ana sayfa HEPSİ KeePass Temel Eğitim Dersi 2

KeePass Temel Eğitim Dersi 2

23
0

KeePass Temel Eğitim Dersi 2′ dersinde program içerisine nasıl Tr dil paketi eklendiğini anlattık. bir önceki dersimizi izlemediyseniz KeePass Temel Eğitim Dersi 1 ulaşabilirsiniz. Bir sonraki Derslerimizde plugin‘lerin kullanımı TrueCrypt plugin‘leri ve data onarıcılar ile ilgili makale , video hazırlayacağız .İlerleyen  KeePass Temel Eğitim Derslerimizde kriptoloji uygulamalarının farklı çalışma sistemlerini inceleyerek , güvenliği bir üst seviyeye taşıyacak , orta seviyeli bilgisayar kullanıcıları için anlatım yapılacaktır .

Temel Eğitim Dersleri  şifreleyiciler başta olmak üzere steganografi , crypter vs. gibi şifreleyiciler ve şifre çözücüler ile ilgili olmaya devam edecektir . Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

 

PAYLAŞ
Önceki makaleKeePass Temel Eğitim Dersi 1
Sonraki makaleWebmail imza resim sorunu çözümü
Kahramanmaraş 'ta doğdum. ilkokul , orta okul ve lise eğitimimi burada aldım . 4 yıldan bu yana programlama dilleri üzerine çalışmaktayım . Asıl ilgi alanım kriptoloji ve execute in memory üzerinedir . Çocuk yaşlarımda bilgisayara olan merakımı geliştirdim , oyun oynamaktan çok oyun yapmaya heveslendim .2013 yılında yapay zeka ve Java S üzerine çalıştım . Şimdi ise tersine mühendislik , programlama ve şifreleme bilimi üzerinde durmaktayım . İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Eğitim Teknolojileri Eğitimi okumaktayım. -"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!