Giphy İOS klavyesini yayınladı. İOS Klavyede gif desteği

Giphy, birçoğumuzun bildiği gibi birbirinden güzel gifler barındıran bir sistem. Bu hizmeti ile ulaştığı milyonlarca kitleye yeni bir hizmet sunmuş.

Sosyal medya hesaplarında birçok gif’in Giphy’de barındığını söylemek isterdim. Bu işi en iyi yapan sitelerden biridir Giphy. Giphy’i sevin 🙂

İOS için gifli klavye ve Giphy'nin klavyesi nasıl çalışır ?

Giphy Keys uygulamasını AppStore’dan indirin.
Facebook Messenger üzerinden anlatıma devam ediyorum.
Facebook messenger uygulamasına girin ve mesaj yazma kısmına (textarea kısmına) gelin ve klavyenizi açın.
Klavyenin sol alt köşesindeki Dünya ikonuna tıklayın.
Giphy Keys arayüzü gelecektir. Ekrandaki yönergelere göre hareket edin ve bir Gif arayın. Bunu arkadaşlarınıza direk gönderin.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

Giphy İOS klavyesini yayınladı. İOS Klavyede gif desteği” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir