Cumartesi, Haziran 24, 2017

Instagram'dan yeni özellik

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son Burak Durmuş’in profil fotoğrafı Burak Durmuş tarafından 5 ay 2 hafta önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #1953 Yanıtla
  Burak Durmuş’in profil fotoğrafı
  Burak Durmuş
  Yönetici

  instagram
  Instagram’ın Snapchat’ten ilham alarak sunduğu hikayeler üzerine yayınladığı son güncellemeyle çıkartmalar eklenebilecek.
  Geçtiğimiz ağustos ayında kullanıcılarına hikayeler özelliğini sunan Instagram bunu geliştirmeye devam ediyor.Firmanın yayınladığı son güncellemeyle hikayelere eğlenceli çıkartmalar eklenebilecek.Instagram kullanıcıları hikayeler kısmından fotoğraf veya video çekimini tamamladıktan sonra ekranın üst kısmında yer alan ikona tıklayarak çıkartmalara erişebilecek.Yılbaşına özel çıkartmaların da bulunduğu alanda birbirinden eğlenceli çıkartmalar bulunuyor. Çıkartmaların altında ise emojiler yer alıyor.Güncellemeyle birlikte hikaye özelliğine “eller serbest” adını taşıyan yeni bir kayıt özelliği de geldi. Bu sayede kullanıcıların video çekmek için kayıt tuşuna bir kez basmaları yeterli oluyor.Bu yeniliklere Instagram’ı son sürümüne güncelleyerek ulaşabilirsiniz.

Yanıtla: Instagram'dan yeni özellik
Bilgileriniz: