Cumartesi, Haziran 24, 2017

Haftanın Android uygulama önerileri

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son Burak Durmuş’in profil fotoğrafı Burak Durmuş tarafından 5 ay 3 hafta önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #1856 Yanıtla
  Burak Durmuş’in profil fotoğrafı
  Burak Durmuş
  Yönetici

  Pil sürenizi uzatıcak, verilerinizi güvende tutacak, telefonuzu temizleyecek ve gizliliğinizi koruyacak Android uygulamaları.Android telefon ve tablet kullanıcıları için bazı uygulamalarını derledik. Bu uygulamaları aşağıda ve sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

  Rocket VPN

  Rocket VPN, Android kullanıcıları için kendi özel verilerini şifrelemeye yardımcı olan bir uygulama. Coğrafi açıdan kısıtlanmış içeriğin engelini kaldırmak, internette hızlı ve gizli olarak gezinmek, üçüncü şahıslar tarafından izlenmeyi önlemek için güvenlik ve gizlilik sağlıyor.
  Adlarının gizli kalması ve izlenmekten kaçınmak özellikle Wi-Fi kullananlar için hiç güvenli değildir. Bu uygulama ile nerede olursanız olun, Whatsapp, Netflix, Youtube, Skype, Facebook, Messenger, Viber, Kik, Snapchat gibi uygulamaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Videoları izlemek, müzik akışı veya güvenli sörf için her 30 günde 500MB ücretsiz veri kullanımını alabilirsiniz.

  Google Play indirme linki aşağıda:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liquidum.rocketvpn&referrer=utm_source%3D%5BALTERAR%5D

  Hexlock – App Lock Security

  Hexlock, desen kilidi veya pim şifre ile uygulamalarınızın gizliliğini ve güvenliliğini koruyacak mükemmel bir ebeveyn kontrol aracı ve güvenlik kilit uygulamasıdır. Şifre kilidi sadece uygulamalar, ebeveyn kontrolü ayarlamak, galeri, sms, e-posta, Facebook, Whatsapp, Kik ve daha fazlasını kilitlemek için bir şifre veya desen kilit ekranı ayarlayarak koruma sağlar. Hexlock altı benzersiz profili ile nerede olursanız olun özelleştirilmiş koruma sunar.
  Hexlock ile neler yapabilirsiniz?

  ✔ Kilit ile Whatsapp e-postalar ve SMS. Mesajlarınızı güvende tutun!

  ✔ Davetsiz misafirlere karşı kendinizi koruyun. Oyunlarınızı kilitleyin!

  ✔ Galeri ve Fotoğraflarınızı kilitleyin. Her şeyinizi gizli tutun!

  ✔ Sosyal Ağ uygulamalarını koruyun. Mesela Kik ve Facebook uygulamanız daha gücende!

  ✔ Sistemleri kilitleyin. Kendi Wi-Fi, Ayarlar vb kontrol edin!

  Google Play indirme linki aşağıda:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liquidum.hexlock&referrer=utm_source%3D%5Bchange%5D

  Cleaner
  Cleaner, depolama alanını boşaltmak ve cihazınızı optimize etmek için kötü niyetli uygulamaları kaldırıp, önemsiz şeyleri temizleyerek Android cihazınızın hızını artırmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.
  Ayrıca daha hızlı oyun için Game Booster ile mobil oyun performansını artırabilir, güvenliğinizi arttırabilir ve telefonunuzu temiz tutabilirsiniz. Ayrıca güzel tasarlanmış arayüzü sayesinde telefonunuzun hafızasını tıkamaz, hafif bir pakette, tam özellikli telefon güçlendirici, performans iyileştirici ve temiz önbellek dosyaları sağlar. İstenmeyen telefon veya SMS kayıtlarını silmek, toplu bir şekilde gereksiz ya da potansiyel olarak zararlı uygulamaları kaldırmak ve temiz RAM’in yanısıra en sevdiğiniz mobil oyunlar hızlandırmak için yeni Game Booster özelliğini sunuyor.

  Google Play linki aşağıda:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liquidum.thecleaner&referrer=utm_source%3D%5Bchange%5D

  Battery Time
  Battery Time, pil gücünüzü uzun ömürlü yapmak için pil süresini uzatmanızı sağlar. Android için ücretsiz olan bu uygulama, enerji tasarrufu sağlamak, güç tasarrufunu optimize etmek ve pil süresini arttırmak için sizlere ince ayarlar sunuyor. Konuşma, metin, sörf ve daha uzun video seyretmeniz için akıllı şarj enerji depolar.
  ilit noktaları

  – Tek bir dokunuşla optimize pil performansı

  – Güç tüketen uygulamaları kapatın

  – Eğlence için daha fazla zaman alın!

  Google Play linki aşağıda:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liquidum.batterysaver&referrer=utm_source%3D%5Bchange%5D

Yanıtla: Haftanın Android uygulama önerileri
Bilgileriniz: