Pazar, Mart 26, 2017

camstudio windows 10 sorunu

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son avatar Hakan tarafından 2 ay 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

• Yazar
    Yazılar
  • #2010 Yanıtla
    Hakan Akın

merhaba aranızda camstudio windows 10 da video çekmeyi bilen varmı bana anlatırsa cok sevinirim.
    programı acıyorum oyuna giriyorum f10 la başlatıyorum kayıt alıyor ama sim siyah hiç bir şey çıkmıyor videoda
    bana yardımcı olursanız sevinirim.

• #2011 Yanıtla
    Burak Durmuş’in profil fotoğrafı
    Burak Durmuş
    Yönetici

Merhaba Hakan, Kullandığın ekran kartı oyunlarını stabil çalıştıracak düzeyde olsa da anlık olarak görüntüleri işleme konusunda işletim sistemin yada recorder yazılımın yetersiz kalabilir. Bu esnada kayıt yapmak istediğin oyunun modlarını değiştirmen gerekir. Yada kullandığın yazılımı…

Windows 7 de sorun şöyle çözülüyordu :
    1- Oyunun kurulu olduğu klasöre girip oyuna giriş için kullandığın .exe dosyasına sağ tuş yap ve özelliklere gir.
    2- Uyumluluk sekmesine girerek Ayarlar kısmından Masaüstü Oluşturmayı devre dışı bırak seçeneğini seç ve uyguladıktan sonra ayarlardan çık
    .
    Fakat bu soruna sebep olan windows 7 deki aero özelliğiydi. Bunu windows 10 üzerinde manual olarak kapatmayı bilmiyorum fakat Windows 10 üzerinden performans ayarlarına girip en iyi performans için ayarladığında aynı sonucu verecektir. Denediğinde tekrar yazarsan yine çözüm ararız.

• #2027 Yanıtla
    Hakan

Cevabınız için teşekkür ederim

Yanıtla: camstudio windows 10 sorunu
Bilgileriniz: