Cumartesi, Haziran 24, 2017

Apple 'ın 2017 planları neler ?

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son Burak Durmuş’in profil fotoğrafı Burak Durmuş tarafından 5 ay 3 hafta önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #1838 Yanıtla
  Burak Durmuş’in profil fotoğrafı
  Burak Durmuş
  Yönetici

  2016’da ilk defa iPhone satışları düşen Apple için geçtiğimiz yıl kuşkusuz parlak bir sene değildi. Ancak Apple, 2017 teknoloji meraklılarını sevindirebilir. Zira bu yıl iPhone’un 10’uncu yıl dönümü olması nedeniyle beklentiler bir hayli yüksek. İşte 2017’de Apple’ın tanıtması muhtemele yeni cihazlar…
  iPHONE
  ABD merkezli teknoloji devi Apple, bu yıl iPhone’un 10’uncu yılını kutlayacak. Haliyle Apple’ın bu yılda radikal yeniliklerle karşımıza çıkabileceği sıklıkla dile getiriliyor.
  iPHONE
  Ortaya atılan iddialara göre, yeni iPhone, çerçevesiz ekran, kablosuz şarj özelliği, tamamen cam tasarım ve kavisli ekran ile gelebilir.
  iPAD
  Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, Apple, Eylül 2017’de yeni bit iPad modeli tanıtacak.
  Daha önce 9.7 ve 12.9 inçlik iPad Pro modellerini ile kullanıcıların karşısına çıkan şirket bu tarihte bir ara model (10 inç) ile gündeme gelebilir.
  APPLE WATCH
  2016’da Apple Watch 2’yi tanıtan şirket sağlık alanına yoğunlaşmıştı. Apple’ın akıllı saatlerinde önemli bir değişiklik yapması beklenmiyor ancak bazı kaynaklar teknoloji devinin 4G bağlantısı ile çalışan bir cihaz tanıtabileceğini belirtiyor.
  SIRI
  Apple’ın dijital asistanı Siri, rakiplerinin bir hayli gerisinde kaldı. VocalIQ adlı İngiltere merkezli şirketi bünyesine katan Apple’ın bu alanda bir dizi yenilik yapması bekleniyor.
  MACBOOK
  MacBook cephesinde iMac ve MacBook Pro’ları kapsayacak bir dizi geliştirmenin dışında şirketten radikal bir değişiklik beklenmiyor.

Yanıtla: Apple 'ın 2017 planları neler ?
Bilgileriniz: