DOOM oyunu için hazırlanmış etkileyici fragman

Oyun Severlerin oldukça memnun kaldığı bir oyun olan DOOM, kurgusu ve kalitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. "Ne oynasam?" diye düşündüğünüz anlarda bu oyunun aklına gelmesini isterim. Özellikle xbox platformlarında oldukça başarılı olan DOOM, konu olarak modern savaşı ve biyolojik olayları ele almaktadır. Heyecan duyularınızı son derece harekete geçiren bu oyunu bir an önce oynamalısınız...

100
0

Oyun Severlerin oldukça memnun kaldığı bir oyun olan DOOM, kurgusu ve kalitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. “Ne oynasam?” diye düşündüğünüz anlarda bu oyunun aklına gelmesini isterim. Özellikle xbox platformlarında oldukça başarılı olan DOOM, konu olarak modern savaşı ve biyolojik olayları ele almaktadır. Heyecan duyularınızı son derece harekete geçiren bu oyunu bir an önce oynamalısınız. İşte Doom Fragman.

Oyun ile ilgili görseller aşağıda bulunmaktadır.

Doom Fragman

GENEL DEĞERLENDİRME
Grafik Kalitesi
85 %
Kurgu
90 %
Platform bazında oyun temini biraz sıkıntılı
50 %
Diğer oyunlara kıyasla alınabilirliği
80 %
PAYLAŞ
Önceki makaleMars’da Yaşamak İçin Artık Patates Şart Olacak!
Sonraki makaleiPhone 7 Plus Retro Edition Colorware Tarafından Sunuldu
Web tasarımı uzmanlığı ve bilgisayar programcılığı bölümerini bitirdikten sonra Halkla ilişkiler ve reklamcılık okumakta olan yazar, Aktif olarak Web tasarımı, Grafik tasarımı ve Seo çalışmalarını yürütmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!