Ana sayfa HEPSİ DirectX 12 Güncellemesi

DirectX 12 Güncellemesi

60
0

DirectX 12 Güncellemesi ile birlikte gelen en dikkat çekici özellik ; GPU modellerinin ve değişik
performanstaki ekran kartları ile entegre bir şekilde çalışıp sistemin gücünü artırmayı sağlamasıydı .Ancak Microsoft bu durumu değiştirmek istiyor .

Microsoft ise çok GPU’lu sistemlerde yeni bir ayırma katmanı ile işi biraz kolaylaştırdığını söylüyor .
Explicit Multi Adaptor (EMA) desteği sayesinde DirectX 12 destekli ekran kartları, birbirleri ile uyumlu çalışabiliyorlar.

Bununla birlikte Microsoft’un yeni katmanı, yalnızca “temel çoklu-GPU desteği” sunduğundan ekran kartlarının tüm gücünü kullanmak isteyen geliştiriciler, EMA’yı düzgün biçimde kullanmak zorunda olacaklar.Ayrıca Microsoft ayırma katmanını tamamlamak üzere olduğunu ve gerekli olan açıklamayı yapacağını belirtti .

Önceki makaleChrome 51 TV Desteği Geliyor
Sonraki makaleApk Dosyalarını Optimize Etmek
Kahramanmaraş 'ta doğdum. ilkokul , orta okul ve lise eğitimimi burada aldım . 4 yıldan bu yana programlama dilleri üzerine çalışmaktayım . Asıl ilgi alanım kriptoloji ve execute in memory üzerinedir . Çocuk yaşlarımda bilgisayara olan merakımı geliştirdim , oyun oynamaktan çok oyun yapmaya heveslendim .2013 yılında yapay zeka ve Java S üzerine çalıştım . Şimdi ise tersine mühendislik , programlama ve şifreleme bilimi üzerinde durmaktayım . İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Eğitim Teknolojileri Eğitimi okumaktayım. -"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!