Ana sayfa HEPSİ Android Projektör JmGO

Android Projektör JmGO

64
0

Çinli üretici JmGO tarafından yapılan JMGO View , 180 inçlik bir görüntüyü yatsıtabilme
yeteneğine sahip ve Buna ek olarak cihazın teknik özellikler listesi içinde 1280 x 720 piksel
çözünürlük, 3D görüntüleyebilme , kenarları tamamen saran entegre hoparlörler bulunmakta

JMGO View Android 4.4 ile birlikte çalışmakta.Ayrıca cihaz kendi başına , herhangi cihaza bağlanmadan işleyebilmesi için . Üzerinde TI DLP 0.3 WVGA yongaset, 1 GB RAM ve 16 GB dahili depolama birimi bulunuyor.

JmGO View

Cihazda Uzaktan kumanda mevcut, ancak kullanıcılar istediklerinde JmGO View’ı Wi-Fi üzerinden, mobil uygulama aracılığıyla kumanda edebiliyor.

Önceki makaleSamsung’dan 360 Derece Kamera Gear 360
Sonraki makaleMicrosoft’un Tarayıcı Deneyi
Kahramanmaraş 'ta doğdum. ilkokul , orta okul ve lise eğitimimi burada aldım . 4 yıldan bu yana programlama dilleri üzerine çalışmaktayım . Asıl ilgi alanım kriptoloji ve execute in memory üzerinedir . Çocuk yaşlarımda bilgisayara olan merakımı geliştirdim , oyun oynamaktan çok oyun yapmaya heveslendim .2013 yılında yapay zeka ve Java S üzerine çalıştım . Şimdi ise tersine mühendislik , programlama ve şifreleme bilimi üzerinde durmaktayım . İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Eğitim Teknolojileri Eğitimi okumaktayım. -"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!