en hızlı facebook uygulamaları

Alternatif Facebook Uygulaması (Mobil için) - Puffin For Facebook rehberi

Facebook günden güne büyüyen ve 2 milyar civarında kullanıcısı olan ve bu kullanıcılardan milyarlarca dolar para kazanan dev bir internet yazılımı. Bünyesine kattığı WhatsApp internetten mesajlaşma servisi ile kitlesini daha da büyütmüş durumda. Birçok amaç için kullanılabilen bu Yüz Kitabı, günümüzde sosyal paylaşım sitelerinin öncülüğünü yapmakta. Hal böyle olunca insanlar Facebook hesaplarını sürekli kontrol etmek,fotoğraf video paylaşmak, sohbet etmek ve haberleri takip etmek için çeşitli cihaz ve yazılımlara ihtiyaç duyar oldu. Bu doğrultuda telefon ve yazılım firmaları harıl harıl çalışıyor.

Doların yükselmesi ile akıllı telefon ve bilgisayarların fiyatları muazzam düzeyde artmış durumda. Bu durumda hepimiz en son çıkan cihazları alamıyoruz. Gerçi ne gerek var onu da çözmüş değilim ama… Elimizdekileri kullanmak adına bu yazımızı yazıyoruz. Sizde Facebook heasbınıza elinizdeki herhangi bir akıllı cihazdan girebilir ve güncel kalabilirsiniz.

Puffin For Facebook

Puffin Web Browser olarak bilinen ve internet tarayıcılarını inanılmaz bir hızla sollayıp önlerine geçen Puffin, bu seferde Facebook için
çözümler üretmiş bulunuyor. Muazzam düzeyde veri tasarrufu sağlayan, orta ve alt düzey mobil cihazlar için son derece uyumlu bir program olan puffin, benimde kullandığım ve beğendiğim bir program. Sizde benim gibi son çıkan cihazları almak zorunda olduğunuzun hissine kapılmamışsanız ve hala almamakta diretiyorsanız Puffin’in yazılımları tamda bize göre 🙂 . Puffin For Facebook kullandığınız zaman veri tasarrufu yapmış olursunuz. Facebook’un resmi uygulamasından kat ve kat daha fazla veri tasarrufu sağlarsınız. Cihazınız daha rahat çalışır ve bi ton para verip sırf birkaç sosyal medyada takılacağım diye masrafa girmemiş olursunuz. Programı Google Play Storedan Puffin For Facebook yazarak veya BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Güvenlik konusunda şüpheleriniz olmasın ben uzun zamandır kullanıyorum ve bir problem yaşamadım. Çevremde kullanan insanlar var ve memnun görünüyorlar.

ÖNEMLİ NOT

Cihazınız Puffin’i stabil çalıştırmayacak kadar eski ise FACEBOOK LİTE denemenizi tavsiye ederim. Yukarıdaki anlatımın daha düşük akıllı telefonlar için tekrar yazılmasını gerek görmedim.

FACEBOOK LİTE PROGRAMINI BURAYA TIKLAYARAK EDİNİN
 

GÖRSELLER

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[2 kişinin oyu: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!