webde yazılım intro yapımı

Affter effects ile hazırladığımız örnek intro çalışması hakkındaki bu yazımızda, sizlere affter effects hakkında kısa bikaç bilgi vermeyi düşündük. Affter effects bilenleriniz illaki vardır. Biz bilmeyener için ufak bir bilgi verelim.

After effects programı, muazzam bir video edit programıdır. İçerisinde pek çok içerik barındırdığı için sizlere tam performans sağlamaktadır. İstediğiniz videoları bu yazılım sayesinde oluşturup yüksek kalitelerde kayıt edebilirsiniz.

Bilmeniz gereken bir konu varki buda bilgisayarınızın bu yazılım için uyumlu olmasıdır. Halk arasındaki ‘bilgisayarın kaldırıyor mu’ ibaresine hep gülmüşüzdür. Kaldırmaktan kasıt donanımın ve işletim sisteminin bahsi geçen yazılımı stabil bir şekilde “TÜM ÖZELLİKLERİNİ” çalıştırmasıdır. Yani bilgisayarınızın bu programı açması hatta çalışmayı yapması bile yetmez. Render dediğimiz görüntü oluşturma yani yaptığınız çalışmayı yaptığınız gibi dışarıya aktarma işlemidir. Bu işlem Grafik kartınıza yükleneceğinden Grafik kartınızın yüksek özelliklere sahip olması gereklidir. (GPU) Bunun yanı sıra rahat bir çalışma istiyorsanızda 8GB ram işinizi görecektir.

Umarım İntro hakkında verdiğimiz kısa bilgiyi beğenmişsinizdir. Sormak istediğiniz soruları yorum yaparak sorabilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!