WY OPTİMİZASYON PROGRAMI

WY Optimizasyon Programı

WY Optimizasyon Programı Ram  İyileştirme Yaparak bilgisayarınızdaki işlem kalabalığını azaltır .Bellekten tasarruf eder .Belli oranlarda İşlevsel hızlılık kazandırır.İşlevi bitmiş kısımlar ramde temizlenir çalışmaya devam eden uygulamalar ise yenilenir. Gözle görülebilir hızlanmayı optimizasyon programımızı kullanarak denemeye başlayabilirsiniz . Özellikle uygulama geliştiren , sık işlem yapan kullanıcılar için tam size göre bir uygulama ve tamamen ücretsiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Mert Dirilik’in profil fotoğrafı

Mert Dirilik

Kahramanmaraş 'ta doğdum. ilkokul , orta okul ve lise eğitimimi burada aldım . 4 yıldan bu yana programlama dilleri üzerine çalışmaktayım . Asıl ilgi alanım kriptoloji ve execute in memory üzerinedir . Çocuk yaşlarımda bilgisayara olan merakımı geliştirdim , oyun oynamaktan çok oyun yapmaya heveslendim .2013 yılında yapay zeka ve Java S üzerine çalıştım . Şimdi ise tersine mühendislik , programlama ve şifreleme bilimi üzerinde durmaktayım . İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Eğitim Teknolojileri Eğitimi okumaktayım. -"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir