WhatsApp Hızlı Alıntı Özelliği

WhatsApp Hızlı Alıntı Özelliği artık kullanıma hazır!

Milyarı aşkın kullanıcısı olan WhatsApp uygulaması her geçen gün kendini geliştiriyor. Son zamanlarda yaptığı yenilikler ile rakipleri ile arayı son derece açmış durumda. En son yaptığı gif güncellemesi ile ( kaynak : WhatsApp Gif güncellemesi )kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başaran Whatsapp Ekibi, yeni yayınladığı Hızlı Alıntı özelliği ile kullanıcıları kendine bağlamaya devam ediyor.

Hızlı alıntı nasıl kullanılır ?

Kullanıcılar, aralarında geçen konuşmaları başka kişiler ile paylaşmak için kopyalama yaptıklarında kaynak belirtilmiyordu. Yeni gelen özellik ile bir kişiden gelen mesajın üzerine basılarak kopyalanması ve başka bir sohbete yapıştırılması durumunda kaynak gösterilecek. Twitter üzerindeki alıntı özelliğine benzeyen bu güncelleme ile artık ekran resmi alıp göndermek yerine alıntı yaparak mesajlarınızı paylaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir