Vodafone ücretsiz 1GB internet kazanın !

Bugün tesadüfen öğrendiğim bir yöntem ile bir ay geçerli ücretsiz 1 GB internetin nasıl alınabileceğini anlattığım bu yazıyı okuduğunuzda, 1 GB interneti ücretsiz edinmiş olacaksınız. Hele ki öğrenci iseniz bu internet paketi size ilaç gibi gelecektir. 1 GB ücretsiz vodafone internet yapımı için okumaya devam ediniz…

Vodafone ücretsiz 1 GB internet almak için öncelikle Yanımda uygulamasını yada Online self servisi kullanmanız gerekmektedir. Bu ikisinden herhangi birini kullandığınız taktirde işlemin bir sonraki aşamasına geçebilirsiniz.

Yukarıdaki her hangi birine giriş yaptıktan sonra faturalarınızın hangi yol ile size ulaştırılmasını istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Yani faturalarınız size posta olarak mı yoksa e-posta olarak mı gelsin diye size soruyor. Sizde e-posta dediğiniz zaman birçok masraftan kurtardığınız vodafone için teşekkür olarak 1 GB internet alıyorsunuz.

Bunu yapmalarının sebebi iste gayet etkileyici. Yasal olarak hükmü olan e-postaları kullandığınızda kağıt kullanımını azaltmış oluyorsunuz. Buda çevreyi olumlu etkilediğinden vodafone size teşekkür ediyor. Bunu çevre için mi kolaylık için mi yapıyor bilinmez ama 1GB internetten çevreyi koruyarak yararlanmayı kim istemez ki ?

Vodafone konferans görüşmeleri hakkında bilgi almak için ilgili makaleyi sitemizden okuyabilirsiniz.

Not: Faturasızlarda denenmemiştir. Faturalı hatların tamamında (Anlık Bilgi) geçerlidir ve 1 GB internetiniz anında hattınıza tanımlanmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir