Periscope yayın kaydetme için güncelleme #save

Periskopta yeni güncelleme ile artık yayınlarınızı kayıt altına alabileceksiniz. Daha önceki versiyonlarda yayınlarınızı kayıt altına alsanız bile 24 saatlik ömrü varken şimdi kayıt ettiğiniz yayınlarınızı süresiz yayımlayabilirsiniz. Bu yayınları daha sonra isterseniz silebilirsiniz.

Periscope’un  CEO’su Kayvon Beykpour, bu konuda insanların yayınlarının sonsuza kadar profillerinde kalması gerektiğini ve yayınlarını muhafaza etmek istemelerinin onların hakkı olduğunu düşünüyor. Periscope’un sürekli gelişme içinde olduğunu düşünen Beykpour, kaydedilen yayınların Twitter,Facebook ve diğer sosyal medya araçları ile paylaşılıp senkronize edilebileceğini duyurdu..

Bu yeniliği kullanabilmek için yapmanız gereken ise yayın başlığının sonuna #save tagı ekleyerek yayınınızın periscope sunucularında yıllarca barınmasını sağlamak….

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir