Konferans görüşmesi nasıl aktif edilir ve nasıl kullanılır | Vodafone

Vodafone hat kullanan kişiler konferans (Toplu görüşme) özelliğini sistem üzerinden aktif etmeden kullanmakta güçlük çekiyorlar. Bunu farkettikten sonra çözümünü araştırmaya koyulduk ve bulduk. Vodafone konferans nasıl açılır ve nasıl kullanılır diyorsanız yazımızın devamını okuyunuz…

Vodafone self servis üzerinden konferans aktivasyonu

1- Öncelikle buraya tıklayarak  online self servise giriş yapınız.

2- Giriş yapmak için gereken şifreyi bilmiyorsanız S yazıp 7000‘e gönderin ve giriş işlemini gerçekleştirin.

3- Giriş yaptıktan sonra ister üst menüden Ayarlarım > Arama Ayarlarım yolunuz izleyin. Bu menüyü göremiyorsanız ve başka bir sayfada olduğunuzu düşünüyorsanız sağ üst köşede numaranızın yanında isminize tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra sizinle alakalı ayarları buradan yapabileceksiniz. Menüden seçimi yaptıktan sonra ilgili sayfada  Diğer kategorisi altında Konferans Butonunu aktif hale getiriniz.

vodafone-konferans-online-self-servis

Konferans nasıl yapılır ?

Konferans görüşme yapabilmeniz için telefonunuzun bunu destekliyor olması gerekmektedir. Birisi ile görüşme yaptığınız anda telefonunuzun ekranına bakın ve Çağrı Ekle gibi bir buton varsa ona tıklayın. Gelen ekrandan çağrıya eklemek istediğiniz kişiyi ekleyip konferansı başlatın. Hattınıza tanımlı dakikanın olduğundan emin olun yoksa yüksek ücretler faturanıza yansıyabilir. Diğer yandan Turkcell ve Avea kullanıcıları konferans hizmetini otomatik olarak aktif olarak almaktadır. Sadece Vodafone kapalı konumda tutmaktadır  ancak özel durumlarda bunu açabilme imkanı vermektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir