KeePass Temel Eğitim Dersi 2

KeePass Temel Eğitim Dersi 2′ dersinde program içerisine nasıl Tr dil paketi eklendiğini anlattık. bir önceki dersimizi izlemediyseniz KeePass Temel Eğitim Dersi 1 ulaşabilirsiniz. Bir sonraki Derslerimizde plugin‘lerin kullanımı TrueCrypt plugin‘leri ve data onarıcılar ile ilgili makale , video hazırlayacağız .İlerleyen  KeePass Temel Eğitim Derslerimizde kriptoloji uygulamalarının farklı çalışma sistemlerini inceleyerek , güvenliği bir üst seviyeye taşıyacak , orta seviyeli bilgisayar kullanıcıları için anlatım yapılacaktır .

Temel Eğitim Dersleri  şifreleyiciler başta olmak üzere steganografi , crypter vs. gibi şifreleyiciler ve şifre çözücüler ile ilgili olmaya devam edecektir . Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Mert Dirilik’in profil fotoğrafı

Mert Dirilik

Kahramanmaraş 'ta doğdum. ilkokul , orta okul ve lise eğitimimi burada aldım . 4 yıldan bu yana programlama dilleri üzerine çalışmaktayım . Asıl ilgi alanım kriptoloji ve execute in memory üzerinedir . Çocuk yaşlarımda bilgisayara olan merakımı geliştirdim , oyun oynamaktan çok oyun yapmaya heveslendim .2013 yılında yapay zeka ve Java S üzerine çalıştım . Şimdi ise tersine mühendislik , programlama ve şifreleme bilimi üzerinde durmaktayım . İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Eğitim Teknolojileri Eğitimi okumaktayım. -"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir