İos 10’u ilk siz deneyin ! UDID KAYDI

Ios 10 UDID KAYDI

Ios 10 dün itibari ile duyurulmuş bulunuyor. (13.06.2016) İşte IOS 10 ve işte o yenilikler – Android bundan hiç hoşlanmayacak ! yazımızda nelerin yeni olduğunu görebilirsiniz. Bu yazımızda ise sizlere UDID KAYDI için bilgi vermek istiyoruz…

UDID, geliştiricilerin Apple Developer Center’a kayıt ettikleri bir numaradır. Geliştiriciler bu kaydı yaparak cihazlardaki yeni sürümlerin testlerini gerçekleştirebilir, buna göre geliştirme yaparlar. Geliştirici kelimesi kafanızı karıştırmasın. Sizin geliştirici olmanıza gerek yok. İos 10 u ilk test edenlerden olmak için bize UDID kodunuzu verirsiniz. Biz o kodu Apple Developer Center’a kaydederiz ve böylece cihazınıza ios 10 sürümünü indirip kurabilirsiniz. Bu güncellemeyi yayın tarihinden önce yapmanın tek yolu UDID KAYDI dır. Üstelik bu hizmeti sizlere sadece 15 liraya vermekteyiz. Herkesten önce ios 10 kullanmak için çok düşük bir bedel!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir