İnstagram’a canlı yayın güncellemesi geliyor ! 01 Aralık 2016

Aylık 300 milyon kullanıcıya sahip olan İnstagram, yeni bir güncelleme daha duyurdu. Önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacak olan güncelleme ile artık canlı yayın yapılabilecek…

Fotoğraf ve Video paylaşma ağı olan İnstagram, en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında zirveyi zorluyor. Facebook şirketi tarafından hayata geçirilen bu dev proje günden günde daha çok kullanıcı için ve mevcut kullanıcılarına daha çok hizmet verebilmek için güncelleniyor. En son yapacağı güncelleme ile Periscope ve Snapchat özelliklerini kullanıma açacağını duyuran İnstagram, bu uygulamaları kullanıp daha çok  özellik isteyen kişilere hitap etmek için kolları sıvadı.

İnstagram Canlı Yayın özelliği hakkında biraz ön bilgi verelim…

İnstagram kullanıcıları artık Canlı yayın yapıp bu yayınları belirli bir süre profillerinde gösterebilecekler. Bu yayınlar Facebook üzerinden yapılan canlı yayınlardan farklı olarak süreli olarak kayıt edilebilecek. Sadece 24 saat gibi (Tahmini) bir süre profilinizde görüntülenebilecek olan bu kayıtların daha uzun süreli kalabileceği kesin olmasa da aksi de mümkün. IOS ve ANDROID kullanıcılarına önümüzdeki  haftalarda sunulacak olan bu güncelleme şimdiden büyük merak uyandırdı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

İnstagram’a canlı yayın güncellemesi geliyor ! 01 Aralık 2016” için bir yorum

  • avatar
    2 Aralık 2016 tarihinde, saat 21:24
    Permalink

    once snapchat sonra periscope

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir