Google’ın 360 derece panoramik fotoğraf çekme uygulaması

Google tarafından 360 derece panoramik fotoğraf çekmek için yapılan Photo Sphere, telefonun 360 derecelik görüntüler yakalanmasına imkan sağlıyor.Telefonunuzu sabit şekilde tutup kendi etrafınızda belirli aralıklarla dönerek çektiğiniz kareleri derliyor.Görüntülerde oluşabilecek hatalar için Photo Sphere uygulamasında bulunan akıllı algoritmalar yanlızca uygun formları birleştirerek hataları en aza indiriyor . Ayrıca telefonunuzu aşağıya ya da yukarıya kaydırarak çekeceğiniz açılı görseller de eklendiğinde küre şeklinde 360 derece panoramik fotoğraflar oluşturabiliyorsunuz.
Not : Uygulamayı yüklediğinizde galeri olarak yükelemektedir . Galeriye girip sağ üstteki seçeneklerden 360 derece resim çekmeyi seçin.

360 derece resim çekme android360 derece resim çekme ios

 

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Mert Dirilik’in profil fotoğrafı

Mert Dirilik

Kahramanmaraş 'ta doğdum. ilkokul , orta okul ve lise eğitimimi burada aldım . 4 yıldan bu yana programlama dilleri üzerine çalışmaktayım . Asıl ilgi alanım kriptoloji ve execute in memory üzerinedir . Çocuk yaşlarımda bilgisayara olan merakımı geliştirdim , oyun oynamaktan çok oyun yapmaya heveslendim .2013 yılında yapay zeka ve Java S üzerine çalıştım . Şimdi ise tersine mühendislik , programlama ve şifreleme bilimi üzerinde durmaktayım . İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Eğitim Teknolojileri Eğitimi okumaktayım. -"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Google’ın 360 derece panoramik fotoğraf çekme uygulaması” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir