BAU Hazırlık Okulu Not Hesaplama

Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Okulu Not Hesaplama Aracı

Herkese merhaba arkadaşlar , bu yazımda Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık bölümünde okuyanlar için basit bir hesaplama aracı kodladım . Haftalık girilen sınavlar güncellenecektir . Eğer girmediğiniz sınav var ise 0 yazabilir veya boş bırakabilirsiniz .  🙂

İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Okulu için Not Hesaplama Uygulaması.

Sonucu Gör!

Hesapla butonuna tıkladıktan sonra sonuç yukarıda görüntülenecektir.

Dikkat !

Sonuçlar yüzdelik dilimlere göre hesaplanarak görüntülenmektedir . End Of Module henüz yapılmadığı için almanız gereken puan miktarını veya alabileceğiniz ortalama puanı girebilirsiniz . End Of Module %35 etki ettiği için girmediğiniz takdirde notlar %35 lik dilimin arda kalanı ile hesaplanır .

Sınavların Güncellenmesi :

Haftalık Yapılan Quizler güncel olarak eklenmeye devam edecektir .

Baraj Puan:

Baraj puan 65 ‘tir . 65 altı aldığınız taktirde hazırlıkta kalmış oluyorsunuz . Sınavların ortalaması 65 veya üzeri olması gerekmektedir ancak end of module boş(0) bıraktığınızda sonucunuz 50 altı çıkması normaldir . .Henüz End Of Module olmadığı için endişelenmenize gerek yok 🙂

Hesaplama Kolaylığı :

Bahçeşehir üniversitesi hazırlık okulu not hesaplama

Resimde görüldüğü şekilde ois verilerinizi kopyalayıp aşağıdaki kutucuğa yapıştırın . Ardından hesapla butonuna basarak sonucunuzu anında öğrenin ..

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Mert Dirilik’in profil fotoğrafı

Mert Dirilik

Kahramanmaraş 'ta doğdum. ilkokul , orta okul ve lise eğitimimi burada aldım . 4 yıldan bu yana programlama dilleri üzerine çalışmaktayım . Asıl ilgi alanım kriptoloji ve execute in memory üzerinedir . Çocuk yaşlarımda bilgisayara olan merakımı geliştirdim , oyun oynamaktan çok oyun yapmaya heveslendim .2013 yılında yapay zeka ve Java S üzerine çalıştım . Şimdi ise tersine mühendislik , programlama ve şifreleme bilimi üzerinde durmaktayım . İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Eğitim Teknolojileri Eğitimi okumaktayım. -"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir