Affter Effect Webde Yazılım İntro Örneği

Affter effects ile hazırladığımız örnek intro çalışması hakkındaki bu yazımızda, sizlere affter effects hakkında kısa bikaç bilgi vermeyi düşündük. Affter effects bilenleriniz illaki vardır. Biz bilmeyener için ufak bir bilgi verelim.

After effects programı, muazzam bir video edit programıdır. İçerisinde pek çok içerik barındırdığı için sizlere tam performans sağlamaktadır. İstediğiniz videoları bu yazılım sayesinde oluşturup yüksek kalitelerde kayıt edebilirsiniz.

Bilmeniz gereken bir konu varki buda bilgisayarınızın bu yazılım için uyumlu olmasıdır. Halk arasındaki ‘bilgisayarın kaldırıyor mu’ ibaresine hep gülmüşüzdür. Kaldırmaktan kasıt donanımın ve işletim sisteminin bahsi geçen yazılımı stabil bir şekilde “TÜM ÖZELLİKLERİNİ” çalıştırmasıdır. Yani bilgisayarınızın bu programı açması hatta çalışmayı yapması bile yetmez. Render dediğimiz görüntü oluşturma yani yaptığınız çalışmayı yaptığınız gibi dışarıya aktarma işlemidir. Bu işlem Grafik kartınıza yükleneceğinden Grafik kartınızın yüksek özelliklere sahip olması gereklidir. (GPU) Bunun yanı sıra rahat bir çalışma istiyorsanızda 8GB ram işinizi görecektir.

Umarım İntro hakkında verdiğimiz kısa bilgiyi beğenmişsinizdir. Sormak istediğiniz soruları yorum yaparak sorabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

Affter Effect Webde Yazılım İntro Örneği” için 2 yorum

 • avatar
  25 Mart 2016 tarihinde, saat 12:50
  Permalink

  nereden indirebilirim bu programı

  Yanıtla
  • Burak Durmuş’in profil fotoğrafı
   26 Mart 2016 tarihinde, saat 13:09
   Permalink

   adobe creative cloud şeklinde arama yaparak tüm ADOBE yazılımlarını orjinal olarak temin edebilirsiniz.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir