02127034811 | Liberal Sigorta dolandırıcılığına dikkat !

Liberal Sigorta 02127034811 Yalanı

02127034811 numarasını kullanarak sizi arayan ve İnsanları bir bölgeden başlayarak sıralı bir şekilde tek tek arayarak sağlık sigortası olduklarını ve sizin sağlık sigortasına 3000 lira gibi bir borcunuzu olduğunu söyleyen bu dolandırıcılara kesinlikle inanmayın. Liberal Sigorta gibi sahte isimle iş yapan Bu dolandırıcılar numaraları bir yerden temin edip insanları korkutarak ellerindeki avuçlarındaki parayı toplayıp ortadan kaybolmaktadırlar. İnsanları bu şekilde perişan eden ve zor durumda bırakan bu insanlara kesinlikle inanmayın. Bu tür oyunlara inanabilecek akraba ve tanıdıklarınızı kesinlikle uyarın. Sizden ricamız, sizi arayarak ne söyledilerse lütfen yorum olarak yazın. Diğer insanların da bunu görmesine yardımcı olun ki daha çok kişinin canı yanmasın. Yorum kısmına sizi arayan numara ve anlattıkları yalanı yazabilirsiniz. 02127034811 Liberal Sağlık Sigorta  dolandırıcılık

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Burak Durmuş’in profil fotoğrafı

Burak Durmuş

İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım Kahramanmaraş'ta geçti. Web Programlama alanında lise eğitimi aldım. Üniversite'de bilgisayar programlama üzerine eğitim aldım. Grafik tasarım konusunda kendi çabalarımla tatmin edici seviyeye geldim ve birçok firmaya bu üçü hakkında hizmet verdim. Şuan Kahramanmaraş'ta özel bir şirkette bilişim sorumlusuyum. Hedeflerimin arasında çok iyi bir web sistemi geliştirip birçok insana hitap etmek başta geliyor. Bunun için yeterince çalışıyor ve sürekli öğreniyorum. Öğrenmek en sevdiğim eylemlerden biridir ve öğrenme-öğretme konusunda kesinlikle pasif değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir